Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Kategorie

Filtrowanie

Cena

Filtruj
Zamknij
Znaleziono 5 produktów
Sortuj:
Znaleziono 5 produktów

Mezoterapia bezigłowa to alternatywna metoda odbudowy komórek skóry bez zastosowania igieł. Specjalne urządzenia do mezoterapii bezigłowej umożliwiają przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu wykorzystując w tym celu moc elektroporacji oraz elektroosmozy. Jest to zabieg bezbolesny i nie wymagający żadnych nakłuć.

Potwierdzona naukowo efektywność tej metody wynika z procesów, które zachodzą w skórze po poddaniu jej działaniu impulsów elektrycznych. Następuje otwarcie porów skóry, przez które wprowadza się preparaty aktywne, które zaczynają dynamicznie oddziaływać na komórki.

W tym miejscu oferujemy Ci urządzenia do mezoterapii bezigłowej, które w zależności od modelu przeznaczone są do wykonywania bezpiecznych zabiegów w domu lub na poziomie profesjonalnym, w gabinecie medycyny estetycznej, salonie kosmetycznym czy klinice urody. Nasze urządzenia do mezoterapii bezigłowej pozwolą Ci rozszerzyć ofertę o wiele nowych usług, w tym zabiegi liftingujące, redukcję zmarszczek, rozstępów, cellulitu czy zabiegi nawilżające i odżywiające skórę.

Darmowa dostawa Na zamówienia powżej 300 zł
14 dni na zwrot Bez podania przyczyny
Super oferta Produkty wysokiej jakości
Bezpieczne płatności Realizowane przez payU.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -5% na zakup produktów