Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Kategorie

Filtrowanie

Cena

Filtruj
Zamknij
Znaleziono 3 produkty
Sortuj:
Znaleziono 3 produkty

Kosmetyki Pielęgnacyjne – Kosmeceutyki

Kosmeceutyki to nie są zwyczajne kosmetyki pielęgnacyjne, ale preparaty, które wyniosły dbałość o skórę na zupełnie nowy poziom. Łączą one w sobie najlepsze cechy tradycyjnych kosmetyków, czyli przyjemny zapach i konsystencję oraz właściwości oczyszczające z farmaceutykami, które pozwalają skutecznie zwalczyć różne choroby skórne. Stąd też wzięła się ta nazwa, ponieważ kosmeceutyki to bezpośrednie połączenie dwóch tych produktów: kosmetyków i farmaceutyków. Została ona wymyślona już w latach 70. ubiegłego wieku, ale dopiero od niedawna kosmeceutyki zyskują należną popularność.

Dwa w jednym, czyli pielęgnacja i leczenie

Jak nazwa i definicja wskazują, kosmeceutyki służą przede wszystkim pielęgnacji, a przy tym posiadają pewne właściwości lecznicze. Zdecydowana większość z nich skupia się na standardowych problemach skórnych, w tym na walce z trądzikiem, zmarszczkami, przebarwieniami lub bliznami. Ich niewątpliwą siłą jest połączenie prozdrowotnych właściwości z tymi typowo oczyszczającymi, dzięki czemu mogą być stosowane codziennie. A to potęguje ich pozytywne działanie i pozwala osiągnąć pożądane rezultaty znacznie szybciej i przy stosunkowo niewielkim nakładzie środków (cena zbliżona do klasycznych kosmetyków) oraz czasu (poranna i wieczorna toaleta).

Kosmeceutyk kontra zwykły kosmetyk

Kosmeceutyki to takie podrasowane kosmetyki, które nie tylko leczą różnorakie problemy skórne, ale również lepiej oczyszczają i pielęgnują skórę. Wynika to z samego założenia preparatu, ponieważ wyłącznie dobrze oczyszczona skóra może zostać poddana właściwemu leczeniu. W związku z tym takie produkty nie są dostępne w zwykłych drogeriach. Większość z nich można znaleźć głównie w renomowanych sklepach internetowych, które starannie dobierają swój asortyment. W naszym sklepie online znajdziesz kilkadziesiąt różnych produktów, dzięki którym stworzysz kompleksowy zestaw pielęgnacyjny.

Darmowa dostawa Na zamówienia powżej 300 zł
14 dni na zwrot Bez podania przyczyny
Super oferta Produkty wysokiej jakości
Bezpieczne płatności Realizowane przez payU.pl

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisz się i zyskaj rabat -5% na zakup produktów