Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Przenośna Maszyna SUPER DPL

33000,00 zł
33000.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)
Przenośna Maszyna SUPER DPL

Przenośna Maszyna SUPER DPL

SUPER DPL to innowacyjne urządzenie wielofunkcyjne, wykorzystujące technologię DPL, które działa na skórę za pomocą różnorodnego spektrum światła. Przeznaczone jest do terapii naczyniowych problemów skórnych oraz redukcji przebarwień. Dodatkowo, może być wykorzystane do usuwania owłosienia, odmładzania skóry oraz wspomagania leczenia trądziku.

JAK DZIAŁA IPL?

Urządzenia oparte na technologii IPL (Intense Pulsed Light) emitują szerokie spektrum pulsujących fal świetlnych, które różnią się od spójnej wiązki charakterystycznej dla laserów. Choć w potocznym użyciu określa się IPL jako "laser", nie jest to właściwe stwierdzenie, gdyż urządzenia z technologią IPL nie są laserami. Mimo to, technologia IPL ma wiele korzyści i jest szeroko stosowana w kosmetologii i dermatologii. Jej działanie obejmuje leczenie naczyniowych problemów skórnych, redukcję przebarwień, terapię trądziku, odmładzanie skóry oraz usuwanie owłosienia.

Można porównać technologię IPL jako konkurencyjną dla urządzeń z laserami. Laser działa precyzyjnie, na przykład podczas depilacji, dociera do melaniny, trwale uszkadzając mieszek włosa i uniemożliwiając jego ponowny wzrost. Natomiast światło IPL działa inaczej - uszkadza mieszek włosa termicznie, ale ze względu na szerokie spektrum światła, działa również na naczynia krwionośne, co prowadzi do ich trwałego uszkodzenia i zapobiega regeneracji włosa. Oba podejścia są skuteczne, ale różnią się sposobem działania.

Technologia IPL jest bardziej wszechstronna. Dzięki szerokiemu spektrum światła może być używana do różnych zabiegów. Mimo że nie jest tak precyzyjna jak laser, oferuje więcej możliwości. Dzięki temu zabiegi mogą być bardziej kompleksowe, osiągając efekty na różnych poziomach, na przykład nie tylko usuwając pajączki, ale także odmładzając skórę.

Przenośna Maszyna SUPER DPL EAN (GTIN) 5905204425619
Przenośna Maszyna SUPER DPL Marka bez marki

JAK DZIAŁA DPL?

Technologia DPL (Dye Pulsed Light) stanowi ulepszoną wersję technologii IPL. Wykorzystuje niekoherentne fale świetlne, które działają w nieco węższym zakresie niż IPL, ale szerzej niż laser.

Urządzenia wyposażone w technologię POWER DPL + RF reprezentują nową generację IPL Elight. Dzięki nim nadal dostępne są różnorodne możliwości zabiegowe, lecz działają one bardziej precyzyjnie niż tradycyjne urządzenia IPL. Wiązka światła jest węższa, co minimalizuje wpływ na otaczające tkanki, a większa moc umożliwia skuteczniejsze działanie bez ryzyka uszkodzeń. Dlatego też technologia DPL jest delikatna i nadaje się do stosowania nawet na bardzo wrażliwej skórze, nie powodując podrażnień, co czyni ją idealną do leczenia zmian naczyniowych.

SUPER DPL to wielofunkcyjne urządzenie zaprojektowane dla profesjonalistów w branży kosmetologii, dermatologii i gabinetów medycyny estetycznej. Dzięki zastosowanej technologii DPL, emituje delikatne światło pulsacyjne o niskiej dawce energii, które skutecznie działa na naczynia krwionośne, przebarwienia, fotoodmładzanie, leczenie trądziku oraz usuwanie owłosienia. Dodatkowo, urządzenie zostało wzbogacone o fale radiowe RF, co zwiększa jego wszechstronność i możliwości działania.

SUPER DPL umożliwia przeprowadzenie następujących zabiegów:

✅ Zamykanie nieszczelnych naczyń krwionośnych.

✅  Obkurczanie naczyń krwionośnych, w tym leczenie malformacji.

✅ Uszczelnianie naczyń krwionośnych.

✅ Likwidacja rumienia.

✅ Usuwanie przebarwień i zmian pigmentacyjnych.

✅ Fotoodmładzanie skóry.

✅ Wybielanie skóry.

✅ Leczenie trądziku.

✅ Redukcja bakterii odpowiedzialnych za trądzik.

✅ Obkurczanie porów skóry.

✅ Usuwanie obrzęków.

✅ Regeneracja skóry.

✅ Terapia przeciwstarzeniowa.

✅ Usuwanie owłosienia na twarzy i ciele.

✅ Redukcja rozstępów

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena: