Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Profesjonalna Maszyna Redukcja Cellulitu Odchudzanie

56900,00 zł
56900.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Profesjonalna Maszyna ADSS Redukcja Cellulitu Odchudzanie Usuwanie Zmarszczek Lifting Twarzy

 

Teoria pracy :

Wykorzystując wysoką częstotliwość 448 kHz do penetracji w głąb ciała, głębokie ogrzewanie ciała, dzięki czemu energia o wysokiej temperaturze przenika do warstwy tłuszczu, warstwy powięzi, a nawet tłuszczu trzewnego w głębokiej części ludzkiego ciała i generuje ciepło w bezbolesny sposób.

Po 45 minutach użytkowania zwiększ temperaturę ciała i utrzymuj ją przez 6-8 godzin, aktywuj różne czynności funkcjonalne organizmu ludzkiego, zmniejsz tłuszcz podskórny, tłuszcz trzewny i popraw stan zdrowia.

Poprzez ogrzewanie adipocytów trzewnych, adipocyty trzewne są rozkładane i wydalane przez metabolizm wątroby, aby osiągnąć cel zarządzania tłuszczem trzewnym. Jednocześnie może ogrzać kolagen w głębokiej warstwie skóry właściwej, aby był ciasno ułożony, aby uzyskać efekt odmłodzenia komórek.

Jego głębokie działanie mobilizuje jony i dostarcza energii do wnętrza ciała. Optymalizuje wymianę jonową, aby zrównoważyć potencjał elektryczny w tkance. Daje to nowe życie skórze w jędrności i kolorycie. Powstaje neokolagen. Adipocyty uwalniają tłuszcz, dzięki czemu ciało zostaje wyrzeźbione. Mikrokrążenie i hipertermia przyspieszają procesy regeneracyjne docelowych tkanek.

PROFESJONALNE SZKOLENIE! SZKOLIMY NA TERNIE CAŁEJ POLSKI

DOJEŻDŻAMY DO TWOJEGO SALONU!

Kursy i szkolenia wykonywane są przez naszego certyfikowanego szkoleniowca, która posiada wszelkie uprawienia, po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.

Zalety naszych usług:

- 24 miesiące gwarancji

- Leasing, Kredyt, Raty urządzeń kosmetycznych i medycznych,

- Serwis,

- Bezpłatne konsultacje z doradcą,

- Wieloletnie doświadczenie,

- Profesjonalne szkolenie.

Prowadzimy szkolenia online w cenie urządzenia dla osób zza granicy oraz dla tych, którzy mają dużo pracy i nie mają czasu. Możemy przeszkolić Cię z urządzenia online przez co w szybki i łatwy sposób zdobędziesz potrzebną wiedzę z zakresu obsługi urządzenia i wykonywania zabiegów.

 

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty