Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Pistolet Mezoterapia Igłowa Mezoterapia Próżniowa

12900,00 zł
12900.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Pistolet Mezoterapia Igłowa Mezoterapia Próżniowa

 

Zasada działania:

Mezoterapia wodna polega na wstrzyknięciu w skórę kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy zawiera wilgoć, 200-300 razy bogatszą niż w naszym organizmie. Sprawia więc, że po wstrzyknięciu skóra jest gładka, miękka, jasna i nawilżona. Aby utrzymać nawilżenie skóry, panie wybierają zróżnicowane produkty do pielęgnacji skóry.Właściwie produkty do pielęgnacji skóry tylko nawilżają wilgoć na kutikonie. Tak, że nadmierne rozmazanie tych produktów nie może głęboko zapewnić wilgoci dla skóry. Jak wiemy, trądzik, zmarszczki i nieelastyczność pojawią się, jeśli skórze brakuje wilgoci.

Mezoterapia wodna rozwiąże wszystkie problemy związane z brakiem nawilżenia, takie jak bladość skóry, plamy barwnikowe, zmarszczki... I dostarczy wilgoci do skóry właściwej. Dlatego mezoterapia wodna działa dobrze na wybielanie, nawilżanie i odnawianie nieelastyczności.

Pistolet do mezoterapii wodnej zasysa skórę poprzez ssanie próżniowe, a silnik wbija igły w skórę. Możesz wybrać głębokość igły i zastrzyk ilościowy (kwas hialuronowy, placenta, PRP, PPP, PPC, itp.). Igły będą automatycznie wracać po wstrzyknięciu. Mezoterapia wodna pistolet będzie umieścić zastrzyk do skóry właściwej, jak to możliwe, poprawiając wykorzystanie zastrzyku i unikanie waste. Water mezoterapia wykorzystanie minimalnie inwazyjnych sposobów stymulowania kolagenu kości, skóry bez uszkodzenia naskórka.

Aplikacja

1. Usuwanie piegów i wybielanie skóry: otwarte komórki, odżywianie, uczestniczyć w metabolizmie komórek, promować odrodzenie komórek.

2. Usuwanie zmarszczek fantazyjnych: Odżywianie elektrody jest bezpośrednio przeniknięte do głęboko położonej skóry, rozpocząć odrodzenie komórek, usunąć zmarszczki głębokiej warstwy skóry

3. Oprzeć się trądzikowi: Przez elektryczny pasek odżywczy wstrzyknij destylat usuwania trądziku do ogniska, oczyść lub powstrzymaj odrodzenie trądziku, unikaj infekcji rany.

4. Nawilżaj i uzupełniaj wodę: Wstrzyknij wodę podającą aktywny destylat do głęboko osadzonej skóry, dostarczaj wystarczającą ilość wody do komórek, zapobiegaj serii problemów skórnych spowodowanych brakiem wody.

Zalety

1.Stosowane do endogennego i egzogennego wtrysku

2.Opcjonalnie 5/9 pin technologia wtrysku, które mogą przyspieszyć proces leczenia

3.Regulowana głębokość wtrysku, dawki, prędkość i intensywność ssania.

4.Anti-backflow technologia stosowana do leków i krwi.

5.Wiele ustawień języka

Parametry techniczne:

 • Napięcie: 110/220VAC 50/60HZ
 • Moc: 50w
 • Opcje wkładu igły: 5 pinów, 9 pinów, igła Nano
 • Pojemność strzykawki: 1ml, 2ml, 5ml
 • Przepływ próżni: 25 l/min
 • Typ strzykawki: 1cc, 2cc, 3cc, 5cc
 • Prędkość: 1,0 ~ 6,0 s
 • Dawka: 4 ~ 64 ul
 • Głębokość: 0,3 ~ 4,5 mm
 • Ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala
 • Pakiet: 40.5*33.5*22 cm
 


PROFESJONALNE SZKOLENIE! SZKOLIMY NA TERNIE CAŁEJ POLSKI

DOJEŻDŻAMY DO TWOJEGO SALONU!

Kursy i szkolenia wykonywane są przez naszego certyfikowanego szkoleniowca, która posiada wszelkie uprawienia, po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.

Zalety naszych usług:

- 24 miesiące gwarancji

- Leasing, Kredyt, Raty urządzeń kosmetycznych i medycznych,

- Serwis,

- Bezpłatne konsultacje z doradcą,

- Wieloletnie doświadczenie,

- Profesjonalne szkolenie.

Prowadzimy szkolenia online w cenie urządzenia dla osób zza granicy oraz dla tych, którzy mają dużo pracy i nie mają czasu. Możemy przeszkolić Cię z urządzenia online przez co w szybki i łatwy sposób zdobędziesz potrzebną wiedzę z zakresu obsługi urządzenia i wykonywania zabiegów.

Jeżeli zdecydujesz się na formę stacjonarną (usługa dodatkowo płatna) dojedziemy do Ciebie na wskazane miejsce!


Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty

Dr Pen Ultima X5-C (Derma Pen) , mezoterapia mikroigłowa, NOWOŚĆ

499,99 zł
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 449,99 zł