Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Kriolipoliza+ Kawitacja+ RF+Lipolaser

17900,00 zł
17900.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Kriolipoliza

Kriolipoliza (zabieg zamrażania tłuszczu) to nieinwazyjny (bezkontaktowy) zabieg w które lekarze umieszczają małą przyssawkę na skórze pacjenta. Urządzenie stopniowo wydobywa ciepło ciała do momentu zamrożenia tłuszczu podskórnego. W trakcie zabiegu naskórek pozostaje w normalnym zakresie temperatur, który opuszcza skórę nieuszkodzony.

Uchwyt kawitacji 40 kHz

Potężnie pękający cellulit, usuwaj tłuszcz. Wykorzystuje silną głowicę ultradźwiękową do strzelania ultradźwiękowego 40 000 Hz, po wejściu do organizmu, spowoduje, że komórki tłuszczowe będą wywoływać potężny efekt pękania i tarcie komórek tłuszczowych. Ponieważ błony komórek tłuszczowych nie mają strukturalnej zdolności wytrzymywania wibracji, efekt kawitacji łatwo je łamie, nie wpływając jednocześnie na tkankę naczyniową, nerwową i mięśniową, skutecznie wyczerpuje energię cieplną, wyczerpuje wodę, przepuszcza tłuszcz komórki kurczą się, a rozbite lipocyty (komórki tłuszczowe) są następnie przenoszone do wątroby i bezpiecznie metabolizowane z organizmu człowieka, czemu pomaga picie dużej ilości wody. Wreszcie część adipocytów jest metabolizowana przez wątrobę i wydalana z moczem.

RF

Częstotliwość radiowa to nie to samo, co laser. Częstotliwość radiowa (RF) zwykle odnosi się do oscylacji w obwodach elektrycznych. Zabiegi estetyczne podobno wykorzystują energię nieablacyjną (RF) w postaci krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę, aby ogrzać docelową tkankę. RF jest często używany do podobnego napinania skóry. Energia RF wnika w skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu napinającego skórę. Urządzenia RF wykorzystują różne systemy dostarczania i wnikają na różną głębokość

Laser Lipo

Lipolaser emituje niski poziom energii laserowej, która wytwarza sygnał chemiczny w komórkach tłuszczowych, rozkładając zmagazynowane trójglicerydy na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol i uwalniając je przez kanały w błonach komórkowych. Kwasy tłuszczowe i glicerol są następnie transportowane w organizmie do tkanek, które wykorzystają je podczas metabolizmu do wytworzenia energii. Ten proces uwalniania kwasów tłuszczowych jest naturalną odpowiedzią organizmu, gdy organizm potrzebuje zmagazynowanych rezerw energii, dlatego Lipo nie wywołuje żadnych nienaturalnych reakcji w organizmie ani nie wpływa ani nie uszkadza żadnego otoczenia.

Parametry:

Napięcie: 220V / 110V \

Ekran: 8-calowy kolorowy ekran dotykowy TFT

Pobór mocy: 300 W

Temperatura wyjściowa chłodzenia: -10 ° C

Ciecz chłodząca: czysta woda

Domyślny czas pracy: 0-60 minut

Rozmiar bezpiecznika: F2AL250V

Wilgotność względna: <80%

Ciśnienie podciśnienia: 0-900KPa

Uchwyt krio: 3 szt. (Duży, środkowy i jeden mini)

Częstotliwość RF: 5MHz

Kawitacja: 40KHz

Moc kawitacji: 5 W / cm2

PROFESJONALNE SZKOLENIE !

SZKOLIMY NA TERNIE CAŁEJ POLSKI, DOJEŻDŻAMY DO TWOJEGO SALONU !

Kursy i szkolenia wykonywane są przez naszego certyfikowanego szkoleniowca, która posiada wszelkie uprawienia, po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.

Zalety naszych usług:

- Gwarancja 24 miesiące,

- Leasing, Kredyt, Raty urządzeń kosmetycznych i medycznych,

- Serwis,

- Bezpłatne konsultacje z doradcą,

- Wieloletnie doświadczenie,

- Profesjonalne szkolenie.

  • Prowadzimy również szkolenia online dla osób zza granicy oraz dla tych, którzy mają dużo pracy i nie mają czasu.  Możemy przeszkolić cię z urządzenia on linę w szybki i łatwy sposób zdobędziesz potrzebna wiedzę z zakresu obsługi urządzenia i wykonywania zabiegów.
Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty