Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

HYPERSMOOTH Laser Do Usuwania Owłosienia

HYPERSMOOTH Laser Do Usuwania Owłosienia Pozbądź się włosków na dobre!
39999,99 zł
39999.99
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

DANE TECHNICZNE:

Moc wyjściowa lasera: 1200W

Całkowita moc: 3000W

Gwarancja strzałów: 2 lata bez ograniczeń

Energia: 10~80J/cm2

Czas trwania impulsu: 5-100ms

Rozmiar plamki: 12*12mm

Częstotliwość: 1~10Hz

Temperatura głowicy zabiegowej: Maks. -16 ℃

Wyświetlacz: 10,4-calowy ekran wielokolorowy

1. Wykorzystanie specjalnego laseru diodowego o długim czasie trwania impulsu 808 nm, który może przeniknąć do mieszka włosowego.

2. Dzięki zastosowaniu teorii selektywnego pochłaniania światła laser może być preferencyjnie absorbowany, podgrzewając włos i mieszek włosowy, co pozwala na zniszczenie mieszka włosowego oraz otaczającej go tkanki tlenowej.

3. Podczas emisji laserowej, system wyposażony w specjalną technologię chłodzenia, chłodzi skórę i chroni ją przed uszkodzeniami, zapewniając bardzo bezpieczne i komfortowe zabiegi.

JAK DZIAŁA POTRÓJNY LASER DIODOWY?

Usunięcie lub trwałe zmniejszenie niechcianych włosów za pomocą światła laserowego zależy od naukowej zasady selektywnej fototermolizy. Gdy właściwa długość fali świetlnej lasera jest stosowana do włosów w obszarze leczenia, melanina w włosach absorbuje światło, które jest przekształcane w energię cieplną. Nagromadzenie energii termicznej powoduje zniszczenie mieszka włosowego oraz związanych z nim komórek macierzystych i brodawek skórnych, podczas gdy otaczająca skóra pozostaje nieuszkodzona. Niektóre mieszki włosowe mogą ulec uszkodzeniu lub odrosnąć, dlatego wymagane jest wiele zabiegów, aby skutecznie zmniejszyć lub wyeliminować niechciane włosy na trwałe.

Aby skutecznie usunąć niechciane włosy za pomocą zabiegu laserowego, konieczne jest ostrożne stosowanie energii, aby zniszczyć mieszki włosowe, ale jednocześnie oszczędzić pobliską skórę i tkanki. Może to być bardziej lub mniej trudne, w zależności od indywidualnych cech każdego pacjenta, takich jak kolor skóry, kolor włosów i ich grubość. Podczas leczenia włosów za pomocą lasera można uwzględnić te cechy, dostosowując parametry leczenia, takie jak fluencja, czas trwania impulsu i częstotliwość powtarzania. Wiele urządzeń jest ograniczonych w swojej użyteczności, ponieważ różne parametry nie mogą być dostosowane niezależnie (jeśli w ogóle). Zrozumiale, leczenie ciemniejszej skóry jest bardziej wymagające ze względu na wyższe stężenie melaniny w skórze jako konkurencyjnego chromoforu; w tych przypadkach leczenie może być zbyt bolesne lub powodować poparzenia, ale nasz laser diodowy może sobie z tym poradzić.

HYPERSMOOTH Laser Do Usuwania Owłosienia
Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena: