Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Hydrogenium małe + Infuzja Tlenowa

9300,00 zł
9300.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Oczyszczanie wodno – wodorowe z infuzją tlenową HYDROXYGEN BIOTHERAPY to połączenie zabiegu oczyszczanie wodno – wodorowe i infuzji tlenowej. Jest to zabieg pielęgnacyjny, który w sposób natychmiastowy poprawia wygląd i ogólną kondycję skóry twarzy, szyi, dekoltu. Zalecany też na skórę głowy.


*Do urzadzenia klient musi sam sobie wydzierżawić butlę.*


Czym jest zabieg infuzji tlenowej?

Infuzja tlenowa jest zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym i bezbolesnym. Wykonanie terapii tlenowej jest bardzo przyjemne, komfortowe i pozwala na pełen relaks podczas zabiegu.

Infuzja tlenowa jest nowoczesnym sposobem na odmłodzenie i uelastycznienie skóry przy pomocy tlenu pod ciśnieniem. Zabieg jest, najprościej mówiąc, procesem wtłaczania cennych substancji odżywczych do najgłębszych warstw skóry przy użyciu tlenu pod ciśnieniem. Oprócz odżywienia skóra zostaje również doskonale dotleniona. Taki zabieg bardzo pozytywnie wpływa na jędrność, elastyczność i blask cery.

Nasza skóra na co dzień jest narażona na działanie wielu negatywnych czynników zewnętrznych takich jak np. zanieczyszczone powietrze. Ponadto siedzący tryb życia, ciągły stres i niewłaściwa dieta również mają wpływ na słabe dotlenienie i kondycję naszej skóry.

Skóra po wykonaniu infuzji tlenowej nie jest zaczerwieniona ani obolała. Efekt zabiegu jest widoczny natychmiastowo, a twarz nie wymaga rekonwalescencji.

Zabieg może być wykonywany przed ważnymi uroczystościami, gdy chcemy wyglądać pięknie i promiennie, ale także idealnie sprawdza się jako seria zabiegów.

Przy pomocy tlenu pod ciśnieniem możemy wtłoczyć do skóry, w zależności od potrzeb, różnego rodzaju skoncentrowane substancje odżywcze m.in. kwas hialuronowy, aktywne serum, esencję z witaminą C, kwasy i retinol.

Efekty są widoczne od razu po wykonaniu zabiegu, ale efekt wzmacnia się przy wykonaniu całej serii zabiegów infuzji tlenowej.


WSKAZANIA DO ZABIEGU OCZYSZCZANIE WODNO – WODOROWE

  • skóra sucha, odwodniona, tłusta i trądzikowa,
  • trądzik różowaty i cera naczynkowa,
  • zmarszczki,
  • nierównomierny koloryt,
  • skóra palacza,
  • skóra słabo odżywiona,
  • utrata jędrności i elastyczności skóry.
Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena: