Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com
 CelluSculpt Pro: Zaawansowane Urządzenie do Modelowania Sylwetki

CelluSculpt Pro: Zaawansowane Urządzenie do Modelowania Sylwetki

22000,00 zł
22000.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

✨CelluSculpt Pro: Zaawansowane Urządzenie do Modelowania Sylwetki✨

CelluSculpt Pro: Zaawansowane Urządzenie do Modelowania Sylwetki EAN (GTIN) 5905204425725

Terapia Masażu Mikrowibracyjnego jest innowacyjną metodą głębokiego, mechanicznego masażu tkanek, opartą na działaniu obrotowych rolek. Podczas tego zabiegu wybrana partia ciała jest intensywnie masowana, doświadczając jednocześnie działania kompresji i wibracji. Receptory odpowiedzialne za dotyk, nacisk i wibracje są stymulowane, co inicjuje szereg korzystnych procesów w organizmie. Skuteczność terapii Masażu Mikrowibracyjnego została potwierdzona badaniami klinicznymi, a sam zabieg jest bezpieczny, bezbolesny i przez pacjentów oceniany jako bardzo przyjemny.

Efekty terapii obejmują zmniejszenie napięcia mięśniowego oraz ich rozluźnienie. Odczucia po zabiegu są porównywalne do tych po klasycznym masażu, jednakże masaż mechaniczny jest bardziej intensywny i efektywny.

CelluSculpt Pro to innowacyjne urządzenie wyposażone w specjalne głowice zabiegowe, które umożliwiają przeprowadzenie mechanicznego masażu. Posiada unikalny układ kulek silikonowych rozmieszczonych w formie plastra miodu, o odpowiedniej gęstości i średnicy.

✅ Dzięki rotacji kulek oraz naciskowi wywieranemu podczas zabiegu, urządzenie generuje mikroucisk na tkankę, co sprzyja poprawie drenażu limfatycznego, krążenia, redukcji cellulitu oraz ujędrnianiu skóry. Dodatkowo, pozwala rozbijać złogi tkanki tłuszczowej, co przyczynia się do modelowania sylwetki.

✅ Zalety Mechanizmu Wewnętrznej Rolki z Kulką obejmują wzmacnianie i rozluźnianie mięśni poprzez mikrodrgania kompresyjne, remodelowanie i modelowanie sylwetki poprzez oscylacyjne działanie kul, działanie na układ naczyniowy i limfatyczny oraz stymulację produkcji kolagenu i elastyny w przypadku zastosowania na twarzy.

✅ Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe: dużą do ciała, zawierającą 50 obrotowych kulek, oraz małą do twarzy, z 60 obrotowymi kulami. Efekty zabiegowe obejmują wspomaganie krążenia, drenaż limfatyczny, redukcję cellulitu, rozbijanie złogów tłuszczowych, ujędrnianie skóry oraz stymulację produkcji kolagenu i elastyny na twarzy.

CelluSculpt Pro: Zaawansowane Urządzenie do Modelowania Sylwetki Marka Moc Urody

❗️PROFESJONALNE SZKOLENIE❗️

SZKOLIMY NA TERNIE CAŁEJ POLSKI, DOJEŻDŻAMY DO TWOJEGO SALONU !

Kursy i szkolenia wykonywane są przez naszego certyfikowanego szkoleniowca, która posiada wszelkie uprawienia, po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.

✨Posiadamy również własne centrum szkoleniowe.

✅ Zalety naszych usług:

- Leasing, Kredyt, Raty urządzeń kosmetycznych i medycznych,

- Serwis,

- Bezpłatne konsultacje z doradcą,

- Wieloletnie doświadczenie,

- Profesjonalne szkolenie.

Na dodatek po szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat dla salonu oraz dla wszystkich uczestników szkolenia

Zapewniamy państwu również pomoc marketingową (zdjęcia, opis na social mediach, plakaty, ulotki, wizytówki)

❗️Prowadzimy również szkolenia online dla osób zza granicy oraz dla tych, którzy mają dużo pracy i nie mają czasu.  Możemy przeszkolić cię z urządzenia on linę w szybki i łatwy sposób zdobędziesz potrzebna wiedzę z zakresu obsługi urządzenia i wykonywania zabiegów❗️

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena: