Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Bodyshaper EMS Maszyna Do Budowania Mięśni

47000,00 zł
47000.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)
Bodyshaper EMS Maszyna Do Budowania Mięśni

BodyShaper EMS

Technologia EMS (Elektryczna Stymulacja Mięśni) to innowacyjne rozwiązanie, które wykorzystuje impulsy elektryczne do stymulowania skurczów mięśni. Poprzez bezpośrednie oddziaływanie na komórki mięśniowe, EMS wspomaga trening, zwiększa siłę mięśniową i poprawia ogólną kondycję fizyczną. To efektywne narzędzie zarówno w sporcie, jak i rehabilitacji.

✅ Obszar zabiegu: ciało, nogi, ramiona, brzuch, biodra

✅ Funkcja: utrata masy ciała, napinanie skóry, redukcja cellulitu, odmładzanie skóry, ujędrnianie, budowa mięśni, spalanie tłuszczu

BodyShaper EMS to czterogłowicowe urządzenie EMS, które emituje wysokoczęstotliwościowe promieniowanie elektromagnetyczne, indukując intensywne skurcze mięśni, których nie można osiągnąć podczas typowego treningu sportowego, modelując sylwetkę. Jedna sesja z użyciem BodyShaper EMS odpowiada czterem standardowym treningom sportowym, co powoduje znaczące napięcie mięśni - włókna mięśniowe ulegają kondensacji.

Technologia EMS wykorzystywana w BodyShaper EMS polega na wywołaniu tysięcy intensywnych skurczów mięśni podczas jednej sesji, co znacząco wpływa na ich zagęszczenie lub zwiększenie objętości, w zależności od wybranego programu treningowego. Ponadto, po każdej sesji treningowej z użyciem BodyShaper EMS dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych.

W trakcie zabiegu następuje również zwiększenie przepływu krwi w tkankach, co korzystnie wpływa na odżywienie, dotlenienie, ujędrnienie i poprawę napięcia skóry.

Urządzenie BodyShaper EMS jest wyposażone w cztery różne głowice zabiegowe. Dwie z nich to głowice płaskie, przeznaczone do zabiegów na pośladki i brzuch, a pozostałe dwie to głowice profilowane, używane do zabiegów na uda, łydki i ramiona.

Bodyshaper EMS Maszyna Do Budowania Mięśni Kod producenta 5905204425237
Bodyshaper EMS Maszyna Do Budowania Mięśni EAN (GTIN) 5905204425237

Czas trwania zabiegu EMS wynosi 30 minut, a zalecana seria zabiegów obejmuje od 5 do 10 sesji, przeprowadzanych 1-2 razy w tygodniu. Urządzenie posiada certyfikat CE jako kosmetyczne urządzenie. Głowica pelvic jest dostępna jako opcjonalne dodatkowe wyposażenie.

Podczas zabiegu nie stosuje się żadnych dodatkowych kosmetyków. Technologia EMS nie tylko rozbudowuje mięśnie, ale także wzmacnia osłabione mięśnie i może przyczynić się do lokalnej redukcji tkanki tłuszczowej poprzez wysoką częstotliwość skurczów mięśniowych oraz podniesienie temperatury w obszarze zabiegowym.

✅ Dane techniczne urządzenia to:

- Moc: 4300W

- Puls: 300 µs

- Indukcja: 0-7 Tesla

- Wymiary: 45 cm x 45 cm x 110 cm

- Waga: 55 kg

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena: