Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com
masaz-ultradzwiekowy.png

Masażer ultradźwiękowy - spektakularne efekty stosowania

Opublikowano: 27 Pażdziernik 2018

Czym są ultradźwięki i jak wpływają na poprawę naszej skóry?

 

Ultradźwięki to nic innego jak fale dźwiękowe, których częstotliwość jest tak wysoka, że nie jesteśmy w stanie ich usłyszeć. Jeszcze do niedawna zabiegi ultradźwiękowe stosowane były wyłącznie w salonach kosmetycznych. Aktualnie istnieje możliwość samodzielnego wykorzystania komfortu tego zabiegu w zaciszu domowym. Przeczytaj jak wykonać zabieg i jak ogromne efekty możesz uzyskać.

Skóra wraz z wiekiem staje się sucha i ciężko dostarczyć jej odpowiednią ilość substancji odżywczych w postaci maseczek, czy też kremów. Fale dźwiękowe pozwalają nam zmiękczyć naskórek jednocześnie poprawiając krążenie i metabolizm skóry. Ultradźwięki ponadto poprawiają PH, a także zwalczają bakterie. 

Urządzenie do masażu ultradźwiękowego jest idealne dla osób ze skłonnością do przebarwień, zanieczyszczeń i niskiej możliwości regeneracji skóry. Bez wyjścia z domu wzbogacimy skórę w produkcję kolagenu, a także znacznie polepszymy krążenie.

Masażer ultradźwiękowy zapewnia nam utworzenie w skórze niewielkiej wielkości kanalików, dzięki którym wprowadzimy swój ulubiony kosmetyk w głąb naszej skóry.

Korzyści wynikające ze stosowania masażera :

Oczyszczają pory, stymulują produkcję kolagenu, wzmaga metabolizm skóry, rozbijają pęcherzyki tłuszczowe, niweluje cellulit.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu:

Ciąża, karmienie piersią, diabetycy, intensywne korzystanie z solarium/poparzenia słoneczne, nadwrażliwość na światło, epilepsja, problemy z krążeniem, stany zapalne organizmu, nowotwory, przebyty zawał,  nadciśnienie, udar, ropne zmiany skórne, marskość wątroby, problemu z krzepliwością krwi.
 
 Zastosowanie masażera krok po kroku:
 
1. Dokładnie zmywamy makijaż i oczyszczamy skórę z wszelkich kosmetyków.
2. Nakładamy warstwę odpowiedniego kremu,ampułki lub koktajlu witaminowego, który będziemy wprowadzać do skóry.
3. Uruchamiamy urządzenie ( przycisk ON )
4. Wybieramy tryb ultradźwięków - ciągłe lub przerywane.
5. Wybieramy moc ultradźwięków - mniejsza ( poziom 1 )  lub większa ( poziom 2 ).
6. Wybieramy rodzaj światła, jaki nas interesuje, a następnie częstotliwość migania diod ( przyciski MODE i SELECT )
7. Za pomocą masażera wprowadzamy kolistymi ruchami preparat, który nałożyliśmy na twarz.
 

Właściwości danego koloru światła:

Światło czerwone - nadaje się do zastosowania dla każdego typu cery. Przyspiesza krążenie, poprawia ukrwienie. Niweluje wypryski, oczyszcza pory, eliminuje oznaki starzenia się skóry, wzmaga produkcję kolagenu.
 
Światło zielone - cera przetłuszczająca się - wzmaga przepływ limfy i eliminuje proces przetłuszczania skóry, niweluje wypryski, oczyszcza pory.
 
Światło niebieskie - cera wrażliwa - orzeźwienie skóry, ochłodzenie i niwelacja uczucia zmęczonej twarzy, relaks dla skóry, wspomaganie produkcję kolagenu.
 
Czy to działa?
 
Czy za pomocą tego niewielkiego urządzenia uzyskamy takie same rezultaty jak na specjalistycznych urządzeniach gabinetowych? Zdecydowanie posiadając je w domu mamy możliwość wykonywania zabiegu dużo częściej niż w salonie. Efekty są więc bardzo widoczne.
 
Specjalnie dopasowane parametry urządzenia są całkowicie bezpieczne, a co najważniejsze zabieg jest całkowicie bezbolesny.
 
Jeśli nie posiadamy przeciwskazań, możemy śmiało zaopatrzyć się w ten sprzęt.
 
Kremy, ampułki i inne kosmetyki, które wprowadzamy na twarz za pomocą masażera wchłaniają się w skórę wielokrotnie skuteczniej i głębiej, co daje nam spektakularne efekty. Śmiało wystarczy tylko kilka minut dziennie, aby orzeźwić swoją skórę i skutecznie ją ujędrnić. Pobudzimy tym nasze krążenie, dotlenimy i wzmocnimy skórę, która odwdzięczy się pięknym i promiennym wyglądem.