Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Serum - Płyny do Oczyszczania Wodorowego 1 2 3

239,99 zł
239.99
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Prezentujemy zestaw 3 gotowych produktów do oczyszczania wodorowego w atrakcyjnej cenie. Zestaw ten pozwoli na wykonanie dokładnego oczyszczenia i złuszczenia skóry, przy czym zyska ona nawilżenie, zregenerowanie oraz dotlenienie.
Każdy produkt jest w pojemności 500ml.

Zestaw składa się z:

Peel Mix Step 1  
Preparat przeznaczony jest do użytku profesjonalnego w trakcie 1 fazy po zabiegu oczyszczania wodorowego. Płyn dzięki zawartości
10% kwasu mlekowego delikatnie złuszcza naskórek i przygotowuje do kolejnych etapów zabiegu, a zawartość hydrolatu lawendowego wykaże działanie antyseptyczne, napinające, sebonormalizujące i wyciszające.

Boost Mix Step 2
Preparat przeznaczony jest do użytku profesjonalnego,  idealnie sprawdzi się jako  II faza po zabiegu oczyszczania wodorowego. Zawartość ekstraktów z czerwonego zeń-szenia koreańskiego, zielonej herbaty i zielonego ogórka skutecznie zregenerują skórę, pobudzą procesy odnowy komórkowej, przyspieszą proces gojenia się skóry, ujednolicą koloryt oraz silnie zadziałają odmładzajaco i rozjaśniająco. Zawartość hydrolatu lawendowego wykaże działanie antyseptyczne, napinające, sebonormalizujące i wyciszające, a kwas hialuronowy poprzez zdolność do magazynowania cząsteczek wody w naskórku wykaże działanie nawilżające oraz przeciwstarzeniowe.

Oxygen Mix Step 3
Preparat idealnie sprawdzi się jako 3 faza aktywna po zabiegu oczyszczania wodorowego do infuzji tlenowej. Zawartość kompleksu
Eurol BT zapewni działanie antyoksydacyjne, łagodzące oraz przeciwzapalne. Kompleks Gatuline, czyli Ekstrakt z pączków buka wykaże intensywne działanie dotleniające i odmładzające, a zawartość hydrolatu lawendowego wykaże działanie antyseptyczne, napinające, sebonormalizujące i wyciszające.

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty

Nowość

Oczyszczanie Wodorowe 6w1 Hydra+ Kombajn Kosmetyczny

3999,99 zł
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 3999,99 zł 

Butelka (buteleczka) do infuzji tlenowej Oczyszczanie Wodrowe 6w1

29,99 zł
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 26,99 zł 
Nowość

ZESTAW KOŃCÓWEK DO URZĄDZENIA OCZYSZCZANIE WODOROWE HYDROGEN

159,00 zł
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 159,00 zł