Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Oczyszczanie Wodorowe HYDROGENIUM + 6 Modułów Oxybrazja Podstawowa Obudowa Duża Typu B 12 Cali

15200,00 zł
15200.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Oczyszczanie Wodorowe HYDROGENIUM + 6 Modułów (Oxybrazja Podstawowa)

Obudowa Duża Typu B! 12 Cali!

Poznaj dobroczynną moc aktywnego wodoru!

Nowy i Wysokiej jakości Towar !

Niesamowicie niska CENA !

Zalety naszych usług:

  • Nowy produkt !
  • Wysokiej jakości towar !
  • Niesamowicie niska CENA !
  • Filmy instruktażowe
  • Instrukcja
  • Bezpłatne konsultacje z doradcą,
  • Wieloletnie doświadczenie,
  • Polski producent,
  • Profesjonalne szkolenie (Dodatkowa opłata).
  • Serwis z dojazdem do klienta

HYDROGENIUM+ to innowacyjne urządzenie wykorzystujące biofizyczne właściwości aktywnego wodoru. Usuwa z wody tlen oraz niekorzystne jony chloru, siarki, fosforu i nasyca ją aktywnym wodorem oraz korzystnymi jonami wapnia, magnezu i potasu. HYDROGENIUM+ umożliwia aplikacje tych dobroczynnych substancji pod ciśnieniem. Wodór, jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek, ma możliwość przenikania do głębokich struktur skóry, oczyszczając ją już na poziomie komórkowym. Wykazuje bardzo silne właściwości antyoksydacyjne i eliminuje wolne rodniki tlenowe. Dzięki temu jest niezastąpiony w zabiegach przeciwstarzeniowych. HYDROGENIUM+ to urządzenie wyposażone w pięć modułów. Poza terapią wodorową umożliwia efektywne wprowadzanie składników aktywnych zawartych w kosmetykach w głębsze warstwy skóry.

HYDROGENIUM+ to innowacyjne urządzenie przeznaczone do bezinwazyjnej i kompleksowej pielęgnacji skóry. Składa się z pięciu technologii, które umożliwiają wykonanie całorocznych zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Efekty pielęgnacji z wykorzystaniem aparatury  HYDROGENIUM+ docenią zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Podstawą zabiegu z wykorzystaniem aparatury HYDROGENIUM+ jest aktywny wodór wytwarzany dzięki zastosowaniu wysokiej jakości generatora. Urządzenie usuwa z wody tlen oraz niekorzystne jony chloru, siarki, fosforu i nasyca ją aktywnym wodorem oraz korzystnymi jonami wapnia, magnezu i potasu. HYDROGENIUM+ umożliwia aplikacje tych dobroczynnych substancji pod ciśnieniem. W ten sposób uzyskujemy także efekt peelingu zewnętrznych warstw naskórka.

Aktywny wodór jest najsilniejszym ze znanych antyoksydantów. Aparatura  HYDROGENIUM+ wykorzystuje z powodzeniem jego biofizyczne właściwości. Jako najmniejszy i najlżejszy z pierwiastków z łatwością wnika w głąb struktur skóry, gdzie wiąże się z najbardziej szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi. Skutecznie je neutralizuje pozbawiając szkodliwych dla skóry właściwości. Następnie w postaci wody jest wydalany z organizmu. Silne właściwości antyoksydacyjne jonów wodoru sprawiają, że nie ma on sobie równych w walce z rodnikowym starzeniem skóry. Niemal dosłownie „wymiata” z niej wolne rodniki.

Spowalnia, a nawet hamuje w ten sposób procesy starzenia już na poziomie komórkowym. HYDROGENIUM+ jest bez wątpienia najlepszą propozycją dla osób narażonych na działanie stresu i zanieczyszczeń środowiska. Poprawi efektywne funkcjonowanie skóry doprowadzając do spowolnienia procesów starzenia. Nada skórze promienny i zdrowy wygląd. Co więcej, aktywny wodór posiada właściwości przeciwzapalne.

HYDROGENIUM+ składa się z 6 modułów:

H2 jet,

H2 peel,

electroporation,

ultrasound

galvanic

oxybrazja podstawowa

Umożliwia nie tylko wykorzystanie możliwości aktywnego wodoru, lecz także wprowadzenie preparatów aktywnych skutecznie w głąb skóry. Dzięki temu daje możliwość holistycznego podejścia do jej pielęgnacji i wykorzystania w pełni osiągnięć współczesnej kosmetologii.

EFEKTY ZABIEGOWE

świeża, promienna skóra,

złuszczenie martwych komórek naskórka,

oczyszczanie porów skóry,

wygładzenie zmarszczek,

nawilżenie skóry,

spowolnienie procesów starzenia skóry.

WSKAZANIA

skóra wymagająca odświeżenia,

skóra wymagająca wygładzenia,

skóra pozbawiona blasku,

zmarszczki,

utrata jędrności skóry,

cera naczyniowa,

nadprodukcja sebum,

opuchnięcia, cienie pod oczami,

przygotowanie do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej

zabieg pielęgnacyjny dla każdego rodzaju cery, szczególnie dla skór zanieczyszczonych, ziemistych, pozbawionych blasku, eksponowanych na działanie zanieczyszczeń powietrza, jak również wielogodzinne przebywanie w zamkniętych, klimatyzowanych pomieszczeniach.

PROCEDURA ZABIEGOWA

Przeprowadzenie wywiadu z klientką/klientem w celu wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu i poinformowanie o przebiegu kolejnych etapów zabiegowych i towarzyszących im odczuciach.

Demakijaż.

Masaż ok. 10 min (podczas, którego  HYDROGENIUM+ przygotowuje aktywny wodór do kolejnego kroku) – zrelaksowanie klientki/klienta, przygotowanie skóry do dalszych etapów zabiegowych.

Delikatny peeling (dobrany do rodzaju skóry) – w przypadku skór mocniej zanieczyszczonych, krok ten wedle uznania można pominąć.

H2 peel – oczyszczanie – podciśnieniowy peeling z wykorzystaniem wody wodorowej, pozwalający osiągnąć gładką, świeżą i dogłębnie oczyszczoną skórę. Usuwa martwe komórki naskórka oraz zanieczyszczenia z powierzchni skóry.

H2 jet – wykorzystanie potencjału aktywnego wodoru - aktywny wodór efektywnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym. Jednocześnie neutralizuje i redukuje wolne rodniki tlenowe odpowiedzialne za starzenie się skóry, dzięki czemu zatrzymuje proces starzenia.

Electroporation – zastosowanie preparatu bogatego w antyoksydanty – electroporation łączy synergiczne działanie impulsów elektrycznych i ultradźwięków. Dzięki temu składniki aktywne zastosowanego preparatu będą wnikać w głąb skóry wykorzystując w pełni potencjał zaaplikowanego kosmetyku.

Galvanic/ultrasound – zastosowanie preparatu nawilżającego – należy dobrać indywidualnie najlepszą metodę, dzięki której substancje aktywne zawarte w kosmetykach zostaną wprowadzone w głąb skóry. 9. krem na zakończenie zabiegu – dobranie odpowiednich kosmetyków do skóry twarzy i pod oczy.

Dane techniczne

Pojemność zasobnika: 1 l

Zasilanie: 230 V, 50 Hz

Zużycie energii:

- jonizacja wody: 150 W (moc ssąca 800 mmhg)

- głowica H2 peel: 30 W

- głowica H2 jet: 550 W

- ultrasound: 15 W

- ekran, sterowanie i luminacja: 20 W

Max. zużycie energii: 720 W

Obudowa: duża - tower

Typ: B

Wyświetlacz: kolorowy, dotykowy 12 cali

Temperatura powietrza: 10-40oC

Wilgotność względna powietrza: max. 80% przy 25oC

Przewodność właściwa używanej wody: 350 - 900 μS/cm

Max. początkowa temperatura wody: 25oC

Słowniczek

Wolny rodnik – reaktywna forma tlenu z niesparowanym (wolnym) elektronem, dzięki któremu może reagować z „normalnymi” cząsteczkami (białkami, lipidami, kwasem nukleinowym) uszkadzając je, a w konsekwencji powodując ich dysfunkcję. Wolne rodniki powstają w wyniku naturalnych procesów zachodzących w organizmie, jednak mogą robić to w różnym tempie. Ich powstawaniu sprzyja nieprawidłowa dieta, palenie tytoniu, zanieczyszczenia powietrza.

Antyoksydanty – substancje powodujące przekształcenie wolnych rodników w „normalne” cząsteczki. Potocznie nazywane „wymiataczami wolnych rodników”. Powszechnie znane antyoksydanty to wit. C, A, E i najsilniejszy z nich- aktywny wodór. Aktywny wodór reagując z wolnymi rodnikami tlenowymi przekształca je w cząsteczki wody. Tym samym hamując procesy starzenia się skóry już na poziomie komórkowym.

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty

Promocja

Serum - Płyny do Oczyszczania Wodorowego AS1 SA2 A03 KONCENTRAT

134,99 zł  149,99 zł 
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 134,99 zł 
Nowość

HydroComb 10w1 - Oczyszczanie wodorowe - kompleksowe oczyszczanie skóry

29500,00 zł
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 29500,00 zł 
Nowość

HydroComb 6in1 - oczyszczacz wodorowy z sześcioma funkcjami i ekranem dotykowym

5399,00 zł
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 5399,00 zł