Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

DPL ARROW LASER - Usuwanie Przebarwień Fotoodmładzanie

57000,00 zł
57000.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

DPL ARROW LASER


Dzięki zastosowaniu technologii DPL, to najnowocześniejsze urządzenie może być wykorzystywane do leczenia przebarwień, zmian naczyniowych, leczenia trądziku i fotoodmładzania. Nowoczesne i wielofunkcyjne urządzenie przeznaczone jest do profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej i kosmetologii. Zabiegi DPL ARROW LASER są niezwykle skuteczne i precyzyjne oraz nie powodują uszkodzeń skóry. Laser może być stosowany na wszystkich typach skóry. Zaletą technologii DPL jest jej bezinwazyjność i bezpieczeństwo.


 • usuwanie przebarwień
 • usuwanie rumienia
 • leczenie trądziku
 • fotoodmładzanie
 • uszczelnianie naczyń krwionośnych
 • terapia przeciwstarzeniowa
 • Redukuje rozstępy


DPL ARROW LASER - jak to działa?


PRZEBARWIENIA 
Pochłonięte przez melaninę światło DPL zamienia się w energię cieplną. Skutkiem procesu jest rozpad cząsteczek pigmentu, których pozostałości zostają usunięte przez fagocyty oraz na drodze odnowy komórkowej skóry. Mogą one zareagować na dwa różne sposoby. Przebarwienia niewielkie, nie odgraniczające się mocno od otaczającego naskórka zostaną rozbite i pochłonięte na drodze fagocytozy. Przebarwienia ciemne, wyraźne odgraniczone od otaczającego naskórka mogą wyłuszczyć się i spowodować pojawienie się strupka, który po zakończeniu procesu regeneracji zejdzie bez pozostawienia blizny i śladu.


FOTOODMŁADZANIE
Światło DPL oddziałuje na fibroblasty poprzez podgrzanie skóry właściwej do temperatury ok. 55°C. Fibroblasty to komórki odpowiedzialne za aktywację procesu produkcji włókien kolagenowych, elastynowych oraz kwasu hialuronowego, naturalnie występującego w skórze. Dodatkowo zwiększona temperatura poprawia mikrocyrkulację krwi: skóra jest lepiej odżywiona i dotleniona. Dzięki tym zjawiskom uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry.


ZMIANY NACZYNIOWE
W leczeniu zmian naczyniowych przy użyciu DPL chromoforem docelowym jest oksyhemoglobina obecna w erytrocytach. Endogenne ciepło powoduje rozkład barwnika i uszczelnienie naczynia. Dodatkowo dzięki zwiększonej syntezie włókien kolagenowych i elastynowych poprawia się kondycja skóry. Staje się ona grubsza, zagęszczona, dzięki czemu naczynia krwionośnestają oraz rumień stają się mniej widoczne.


LECZENIE TRĄDZIKU
Światło DPL oddziałuje na metabolit bakterii Acne, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Metabolit ten – porfiryny pod wpływem ciepła przyczynia się do powstania reaktywnych anionów tlenu. Beztlenowe bakterie Acne giną pod wpływem tych oksyanionów. W konsekwencji możemy zaobserwować wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian zapalnych.

Dane techniczne


Długość fali: 610 nm - 960 nm i 530 nm - 960 nm

Tryb: szybki/tradycyjny/bezbolesny

Rozmiar plamki: 8*40 mm, 10*50 mm.

Moc: 1800 W, 2500 W, 3000 W,

Częstotliwość: 1-10 Hz,

Energia wyjściowa: 10-130J/cm^2,

Impuls: 0,1 ms-9,9 ms,

System bezpieczeństwa: Alarm temperatury, Monitorowanie napięcia


Zestaw zawiera


 1. Urządzenie główne,
 2. Głowica frakcyjna FOCUS (1064 nm, 532 nm)
 3. Głowica o strukturze plastra miodu (opcjonalnie)
 4. Instrukcja obsługi,
 5. 24-miesięczna gwarancja,
 6. Gwarancja i serwis posprzedażowy,
 7. Profesjonalne szkolenie z certyfikatem
 8. Uruchomienie i dostawa na terenie Polski
Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty