Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com

Dermomasaż masaż podciśnieniowy RF Ultradzwięki

24500,00 zł
24500.00
i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online
Dowiedz się więcej
Opinie o produkcie (0)

Jak działa urządzenie Velashape 5w1?

Na początku komórki tłuszczowe są rozbijane ultradźwiękami po czym wykonuje się masaż podciśnieniowy za sprawą, którego są one przepychane do naczyń limfatycznych , a następnie do węzłów chłonnych. Jednocześnie działanie fal radiowych powoduje wzmocnienie tego procesu, oraz ujędrnienie skóry i jej napięcie. Dzięki czemu po zabiegu daje to efekt szybkiego pozbycia się nadmiaru tkanki tłuszczowej.


Głowice

Urządzenie posiada 2 wielofunkcyjne głowice robocze:

głowica liposukcja kawitacyjna - rozbija komórki tłuszczowe, dzięki czemu wyszczupla, wygładza skórę i niweluje cellulit.
głowica RF (1 MHz) + vacuum - stosowanie jej powoduje szereg pozytywnych efektów, które pozwalają walczyć z najtrudniejszymi problemami estetycznymi

Velashape 5w1

1. Laser podczerwony obniża impedancję skóry poprzez ogrzewanie skóry, a energia RF wnika głęboko w tkankę łączną.

2. Synergistyczne połączenie lasera podczerwonego i przewodzonej energii RF zwiększa wewnątrzkomórkową dyfuzję tlenu poprzez ogrzewanie skóry.

3. Technologia podciśnieniowego fałdowania skóry sprawia, że energia RF wnika w konkretny fałd skóry, znacznie poprawiając efekt i bezpieczeństwo, nawet w przypadku zabiegu na górne powieki.

4.Podciśnienie plus specjalnie zaprojektowane rolki manipulują przewodami nawet przy penetracji RF (5-15mm). W międzyczasie, podciśnieniowe i rolkowe mechaniczne szczypce manipulacji tkankami i rozciąganie włóknistej tkanki łącznej, skutecznie rozkładają podskórny tłuszcz, a także ekstrudowane naczynia włosowate, zwiększają drenaż limfatyczny, promują metabolizm i zmniejszają lub zmniejszają rozmiar rzeczywistej komory tłuszczowej, tym samym znacznie poprawiając kształtowanie sylwetki efekt.

funkcje uchwytów

Kawitacja ultradźwiękowa

Przyjmujemy kawitację 40000 Hz, aby spowodować rozpad pęcherzyków powietrza wokół błon tłuszczowych, stymulację, a następnie metabolizowanie z organizmu ludzkiego przez układ limfatyczny. Ma doskonały efekt w leczeniu utraty wagi.

System laserowy w bliskiej podczerwieni 940 nm

Ta technologia to sposób leczenia, który chirurdzy lubią najbardziej. Światło 940nm nie jest widoczne i można je zobaczyć tylko za pomocą kamery. Gdy łopatki lasera są umieszczone na skórze, zimne czerwone promienie lasera wnikają w skórę i tylko na tyle głęboko, aby dotrzeć do warstw tłuszczu. Kiedy światło uderza w komórki tłuszczowe, następuje szybki łańcuch wydarzeń. Po pierwsze, zmień przepuszczalność komórek i uwolnij. Woda, glicerol i kwasy tłuszczowe przedostają się do przestrzeni śródmiąższowej pod warstwą tłuszczową skóry, skąd dalej wycieka woda, kwasy tłuszczowe i glicerol. W związku z tym komórki tłuszczowe są zmniejszane i zaczynają się reorganizować.

Bipolarny system RF

Bipolarna RF sprawia, że cząsteczki wody w tłuszczu obracają się z dużą prędkością, powodując tarcie i wstrząs, a następnie trójglicerydy wychodzą z tłuszczu. Energia RF przy 1-10M może osiągnąć głębokość skóry 4-15 mm, co sprawia, że każda warstwa równomiernie nagrzewa się. Nowy kolagen napina skórę. Ten dwubiegunowy RF sprawia, że reorganizujące się komórki tłuszczowe łączą się ściślej, stymulują ponowny wzrost kolagenu, unikając zwiotczenia skóry po kuracji odchudzającej.

System próżniowy + rolki

Użyj rolek do masażu skóry, może promować miejscowe krążenie krwi, przyspieszyć metabolizm tłuszczów, dokładniej zmniejszyć cellulit. Podgrzewany poprzecznie dzięki czemu rola głębi jest bardziej jednolita, niezawodne bezpieczeństwo, ułatwiają obsługę oczu i twarzy

PROFESJONALNE SZKOLENIE !

SZKOLIMY NA TERNIE CAŁEJ POLSKI, DOJEŻDŻAMY DO TWOJEGO SALONU !

Kursy i szkolenia wykonywane są przez naszego certyfikowanego szkoleniowca, która posiada wszelkie uprawienia, po szkoleniu otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.

Zalety naszych usług:

- Gwarancja 24 miesiące,

- Leasing, Kredyt, Raty urządzeń kosmetycznych i medycznych,

- Serwis,

- Bezpłatne konsultacje z doradcą,

- Wieloletnie doświadczenie,

- Profesjonalne szkolenie.


Na dodatek po szkoleniu otrzymają Państwo certyfikat dla salonu oraz dla wszystkich uczestników szkolenia 

Zapewniamy państwu również pomoc marketingową (zdjęcia, opis na social mediach, plakaty, ulotki, wizytówki)


.


Prowadzimy również szkolenia online dla osób zza granicy oraz dla tych, którzy mają dużo pracy i nie mają czasu.  Możemy przeszkolić cię z urządzenia on linę w szybki i łatwy sposób zdobędziesz potrzebna wiedzę z zakresu obsługi urządzenia i wykonywania zabiegów

Nie dodano jeszcze żadnej opinii o tym produkcie.
Moja ocena:

Podobne produkty

Nowość

IQPRO RF Mikroigłowy Do Usuwania Zmarszczek I Ujędrniania Skóry

14990,90 zł
Najniższa cena w przeciągu 30 dni: 9989,90 zł