Zadzwoń: +48 606 756 745
Napisz do nas: mocurody@gmail.com
derma-stamp-polaczenie-mezoterapii.png

Derma Stamp – połączenie mezoterapii z makijażem permanentnym

Opublikowano: 19 Listopad 2018

Derma Stamp – połączenie mezoterapii z makijażem permanentnym

Marzysz o pięknym kształcie brwi, podkreślonym kocim spojrzeniu lub idealnie wykonturowanych ustach? Chcesz podkreślić swoje rysy i nadać im charakteru, a co najważniejsze uwolnić się od codziennego obowiązku czasochłonnego makijażu ? Receptą na piękno zaraz po przebudzenia jest coraz popularniejszy makijaż permanentny do którego służą nasze specjalistyczne Derma Stampy. Urządzenia są wielofunkcyjne i oferują również dodatkowe opcje jak : niwelacja zmarszczek, blizn, rozstępów, przebarwień, zmian związanych z przebytą ospą, odżywienie i nawodnienie skóry oraz paletę pozostałych zalet związanych z zabiegiem mezoterapii mikroigłowej.


Nasza oferta urządzeń do makijażu permanentnego i mezoterapii

Oferujemy gotowe zestawy do zabiegów jak również na życzenie klienta dobieramy odpowiednie kartridże wykonane z najwyższej jakości stali chirurgicznej, maści znieczulające, serum, jak również ampułki. Chętnie służymy pomocą i telefonicznie doradzamy jakie elementy wybrać dla osiągnięcia zamierzonego efektu. W zależności od urządzenia może ono działać w systemie bezprzewodowym będąc zasilane baterią lub stacjonarnie i być zasilane sieciowo. Skuteczność urządzenia opiera się na mikro nakłuciach skóry odpowiednio dobranym kartridżem z ustawioną regulacją igiełek dzięki czemu w skórze zachodzi przebudowa i regeneracyjne procesy odnowy, wzrost włókien, elastyczności i jędrności. Blizny stają się płytsze, przebarwienia mniej widoczne a owal twarzy nabiera regularnych kształtów. Proces przebudowy skóry obejmuje cykl zabiegów natomiast pierwsze dostrzegalne efekty można zauważy już po pierwszym użyciu.


Przeprowadzanie zabiegu

Na każdym etapie zabiegu automatycznie kontrolowana głębokość iniekcji sprawia że skóra nie jest po nim nadmiernie podrażniona i bardzo szybko ulega rekonwalescencji. Zabieg jest w pełni bezpieczny i bezbolesny, można odczuwa w jego trakcie delikatne mrowienie co jest całkowicie uzasadnione i nie powinno wzbudzać niepokoju. Czas trwania zależy od partii ciała, ponieważ można nim wykonać zabiegi zarówno na twarzy, głowie jak i udach, pośladkach, brzuchu i w zasadzie na każdej newralgicznej powierzchni. Urządzenia posiadają regulację prędkości oraz głębokości nakłóć, innowacyjny wygląd i ergonomiczną obudowę. Dwuletnia gwarancja zapewnia bezpieczne użytkowanie i pełną satysfakcję z ich użytkowania.